Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 w Orzeszu Miejski Ośrodek Kultury Orzesze, ul. Rynek
1. Elżbieta Wojciechowska – Przewodnicząca KW Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy
2. Adrian Braszczok – Zastępca Przewodniczącego KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Palikota
3. Agnieszka Jania – Członek Osoba wskazana przez Burmistrza
4. Agnieszka Wiechaj – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin-Mikke
5. Karolina Kupiec – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek
6. Michał Jankowiak – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Mariana Kowalskiego
7. Gabriela Lacheta – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Pawła Tanajno
8. Bożena Dolik – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Brauna
9. Jerzy Bujar – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 w Orzeszu w dniu 24.05.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 w Orzeszu Miejski Ośrodek Kultury Orzesze, ul. Rynek
1. Krzysztof Dąbek – Przewodniczący KW Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy
2. Marzena Lipka – Zastępca Przewodniczącego Osoba wskazana przez Burmistrza 3. Aurelia Malczyk – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin-Mikke
4. Karolina Kuś – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek
5. Wojciech Mońka – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Mariana Kowalskiego
6. Daria Lacheta – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Pawła Tanajno
7. Karyna Stencel – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa
8. Agata Szymura – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Brauna
9. Jacek Leśniak – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 w Orzeszu w dniu 24.05.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 w Orzeszu Zespół Szkół Orzesze, ul. Miarki
1. Marek Halski – Przewodniczący KW Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
2. Anna Rauszer – Zastępca Przewodniczącego KW Kandydata na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek
3. Agnieszka Liszka – Członek Osoba wskazana przez Burmistrza
4. Barbara Starosta – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin-Mikke
5. Katarzyna Kurpas – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy
6. Mateusz Mizioch – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Mariana Kowalskiego
7. Patrycja Lacheta – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Pawła Tanajno
8. Karolina Botor – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa
9. Daria Pawlaczyk – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Brauna
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 w Orzeszu w dniu 24.05.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 w Orzeszu Szkoła Podstawowa nr 2 Orzesze, ul. Bukowina
1. Artur Wróbel – Przewodniczący KW Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
2. Anna Blaska – Zastępca Przewodniczącego KW Kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Brauna
3. Agnieszka Zawistowska – Członek Osoba wskazana przez Burmistrza
4. Aleksandra Majewska – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin-Mikke
5. Anna Szymik – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy
6. Tomasz Kubida – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Mariana Kowalskiego
7. Renata Marszolik – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Pawła Tanajno
8. Krzysztof Chudy – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 w Orzeszu w dniu 24.05.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 w Orzeszu Szkoła Podstawowa nr 2 Orzesze, ul. Bukowina
1. Dominika Rzepa – Przewodnicząca KW Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa
2. Arkadiusz Bartniczek – Zastępca Przewodniczącego KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin-Mikke
3. Magdalena Waniek – Członek Osoba wskazana przez Burmistrza
4. Iwona Wolny– Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek
5. Ewa Dąbek– Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy
6. Grażyna Czaja– Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Mariana Kowalskiego
7. Małgorzata Ral– Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Pawła Tanajno
8. Dominika Kopecka– Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Palikota
9. Agata Żołędziewska– Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 w Orzeszu w dniu 24.05.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 w Orzeszu Przedszkole nr 2 Orzesze, ul. Miła
1. Sylwia Dobosiewicz – Przewodnicząca Osoba wskazana przez Burmistrza
2. Zbigniew Spendel – Zastępca Przewodniczącego KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin-Mikke
3. Eugeniusz Pokładnik – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy
4. Irena Kaniewska – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Mariana Kowalskiego
5. Dorota Spyra – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Pawła Tanajno
6. Marzena Ćmiel – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa
7. Dariusz Wojnowski – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Palikota
8. Katarzyna Panek – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Brauna
9. Agnieszka Bujok – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 w Orzeszu w dniu 24.05.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 w Orzeszu Szkoła Podstawowa nr 4 Orzesze-Jaśkowice, ul. Stuska
1. Dorota Pytel – Przewodnicząca KW Kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Brauna
2. Lucyna Cholewa – Zastępca Przewodniczącego KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin-Mikke
3. Sonia Janecka – Członek Osoba wskazana przez Burmistrza
4. Alan Śliwka – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek
5. Janusz Masny – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy
6. Sylwia Kancelista – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Mariana Kowalskiego
7. Joanna Mosur – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Pawła Tanajno
8. Bożena Porwolik – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa
9. Magdalena Piwońska – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 w Orzeszu w dniu 24.05.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8 w Orzeszu Szkoła Podstawowa nr 4 Orzesze-Jaśkowice, ul. Stuska
1. Arkadiusz Bargiel – Przewodniczący Osoba wskazana przez Burmistrza 2. Małgorzata Skolik – Zastępca Przewodniczącego KW Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy
3. Michał Chlebek – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin-Mikke
4. Roman Perczak – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek
5. Martyna Pławecka – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Mariana Kowalskiego
6. Marzena Mosur – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Pawła Tanajno
7. Klaudia Porwolik – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa
8. Klaudia Kopecka – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Palikota
9. Bożena Zielonka-Miguła – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8 w Orzeszu w dniu 24.05.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9 w Orzeszu Gimnazjum nr 3 Orzesze-Gardawice, ul. Uczniowska
1. Klaudia Moczała – Przewodnicząca KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin-Mikke
2. Joanna Kot – Zastępca Przewodniczącego Osoba wskazana przez Burmistrza
3. Artur Sojka – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy
4. Katarzyna Hajduk – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Pawła Tanajno
5. Ewa Miczek – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa
6. Karolina Depta – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Brauna
7. Katarzyna Bem – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9 w Orzeszu w dniu 24.05.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10 w Orzeszu Szkoła Podstawowa nr 8 Orzesze-Mościska, ul. Bolesława Chrobrego
1. Katarzyna Kmiecik – Przewodnicząca KW Kandydata na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek
2. Magdalena Wnęk – Zastępca Przewodniczącego Osoba wskazana przez Burmistrza
3. Joanna Budniok – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin-Mikke
4. Magdalena Strzoda – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy
5. Agnieszka Morawiec – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa
6. Klaudia Rygioł – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Palikota
7. Anna Sznapka – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Brauna
8. Karolina Toman – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10 w Orzeszu w dniu 24.05.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11 w Orzeszu Szkoła Podstawowa nr 10 Orzesze-Woszczyce, ul. Norwida
1. Karol Gancarz – Przewodniczący KW Kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Brauna
2. Patrycja Fityka – Zastępca Przewodniczącego KW Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy
3. Iwona Dobosiewicz – Członek Osoba wskazana przez Burmistrza
4. Ewa Kristof – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin-Mikke
5. Natalia Langer – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Mariana Kowalskiego
6. Bernadeta Porwoł – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa
7. Rafał Miguła – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11 w Orzeszu w dniu 24.05.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 12 w Orzeszu Gimnazjum nr 2 Orzesze-Zawada, ul. Szkolna
1. Paweł Mzyk – Przewodniczący KW Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa
2. Alina Stolarek – Zastępca Przewodniczącego Osoba wskazana przez Burmistrza
3. Agnieszka Babińska – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin-Mikke
4. Kornelia Świaczny – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy
5. Marek Kopel – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Mariana Kowalskiego
6. Magdalena Depta – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Brauna
7. Maria Leśniak – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 12 w Orzeszu w dniu 24.05.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 13 w Orzeszu Szkoła Podstawowa nr 6 Orzesze-Zawiść, ul. 1000 lecia
1. Michał Szafraniec – Przewodniczący KW Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
2. Beata Wolny – Zastępca Przewodniczącego KW Kandydata na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek
3. Róża Czembor – Członek Osoba wskazana przez Burmistrza 4. Agnieszka Łukasik – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin-Mikke
5. Katarzyna Czembor – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy
6. Katarzyna Gawlik – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Mariana Kowalskiego
7. Marta Wowra – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Pawła Tanajno
8. Grażyna Knesz – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Palikota
9. Edyta Gołąbek – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Brauna
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 13 w Orzeszu w dniu 24.05.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14 w Orzeszu Szkoła Podstawowa nr 5 Orzesze-Zazdrość, ul. Żorska
1. Ilona Świaczny – Przewodnicząca KW Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy
2. Ewelina Gawlik – Zastępca Przewodniczącego Osoba wskazana przez Burmistrza
3. Anna Goj-Piszczek – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin-Mikke
4. Julianna Grzegorzek – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Mariana Kowalskiego
5. Anna Ratka – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Pawła Tanajno
6. Katarzyna Biela – Członek Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa
7. Barbara Dobosiewicz – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14 w Orzeszu w dniu 24.05.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15 w Orzeszu Szkoła Podstawowa nr 9 Orzesze-Zgoń, ul. Kobiórska
1. Stefania Bończyk – Przewodnicząca KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Palikota
2. Alina Skrzypczyk – Zastępca Przewodniczącego KW Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy
3. Patrycja Jasek – Członek Osoba wskazana przez Burmistrza
4. Dominika Pawlica – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin-Mikke
5. Adrian Wodowski – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Mariana Kowalskiego
6. Iwona Porwoł – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa
7. Klaudia Ćmiel – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Brauna
8. Aleksandra Kluczniok – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15 w Orzeszu w dniu 24.05.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16 w Orzeszu Szpital Chorób Płuc Orzesze, ul. Gliwicka
1. Marcin Botor – Przewodniczący KW Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa
2. Adam Śliwka – Zastępca Przewodniczącego KW Kandydata na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek
3. Bożena Raulinowska – Członek Osoba wskazana przez Burmistrza
4. Kamil Dworak – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin-Mikke
5. Irena Waleczek – Członek KW Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16 w Orzeszu w dniu 24.05.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00. |