Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w Orzeszu w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r. powołane Zarządzeniem Burmistrza Miasta Orzesze Nr 68/2014 z dnia 5 maja 2014 r.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 Miejski Ośrodek Kultury, Orzesze, ul. Rynek
1. Marcin Dyla – Przewodniczący 2. Michał Mazurek – Zastępca Przewodniczącego 3. Klaudia Widuch – Członek 4. Justyna Górny – Członek 5. Elżbieta Wojciechowska– Członek 6. Mateusz Mizoch – Członek 7. Jerzy Bujar – Członek 8. Barbara Ceglińska – Członek
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 w Orzeszu w dniu 25.05.2014 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 Miejski Ośrodek Kultury, Orzesze, ul. Rynek
1. Grzegorz Pilar – Przewodniczący 2. Małgorzata Skolik – Zastępca Przewodniczącego 3. Agnieszka Jania – Członek 4. Wioleta Galata – Członek 5. Michał Smyczek – Członek 6. Wojciech Mońka – Członek 7. Katarzyna Gawlik – Członek
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 w Orzeszu w dniu 25.05.2014 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 Zespół Szkół Orzesze, Orzesze, ul. Miarki
1. Ewa Głodek – Przewodniczący 2. Anna Wandowska – Zastępca Przewodniczącego 3. Aleksandra Mazurek – Członek Komisji 4. Jakub Lis – Członek Komisji 5. Dominik Pasieka – Członek Komisji 6. Klaudia Lubczyk – Członek Komisji 7. Agnieszka Szczerba – Członek Komisji
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 w Orzeszu w dniu 25.05.2014 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 Miejski Ośrodek Kultury, Orzesze, ul. Rynek
1. Krzysztof Dąbek – Przewodniczący 2. Marzena Lipka – Zastępca Przewodniczącego 3. Katarzyna Ćmiel – Członek 4. Edyta Mielczarek – Członek 5. Karol Skorodzień – Członek 6. Agata Żołędziewska – Członek 7. Ewa Romacka – Członek
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 w Orzeszu w dniu 25.05.2014 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 Szkoła Podstawowa nr 2, Orzesze, ul. Bukowina
1. Artur Wróbel – Przewodniczący 2. Magdalena Waniek – Zastępca Przewodniczącego 3. Krystyna Szolc – Członek 4. Tomasz Pasieka – Członek 5. Ewa Dąbek – Członek 6. Gerard Szramek – Członek 7. Daniel Salata – Członek
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 w Orzeszu w dniu 25.05.2014 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 Przedszkole nr 2, Orzesze, ul. Miła
1. Sylwia Dobosiewicz – Przewodniczący 2. Daria Pawlaczyk – Zastępca Przewodniczącego 3. Sebastian Hajda – Członek 4. Anna Blaska – Członek 5. Eugeniusz Pokładnik – Członek 6. Tomasz Kubida – Członek 7. Agnieszka Bujok – Członek 8. Natalia Kobylańska – Członek 9. Weronika Ćmiel – Członek
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 w Orzeszu w dniu 25.05.2014 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 Szkoła Podstawowa nr 4 Orzesze - Jaśkowice, ul. Stuska
1. Kamil Dworak – Przewodniczący 2. Martyna Pławecka – Zastępca Przewodniczącego 3. Krystian Jankiewicz – Członek 4. Beata Hudomięt – Członek 5. Barbara Chrobok – Członek 6. Sylwia Domagała – Członek 7. Marzena Ćmiel – Członek
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 w Orzeszu w dniu 25.05.2014 r. rozpoczyna pracę o godzinie 5.50
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8 Szkoła Podstawowa nr 4 Orzesze - Jaśkowice, ul. Stuska
1. Arkadiusz Bargiel – Przewodniczący 2. Sylwia Stycz-Jurowicz – Zastępca Przewodniczącego 3. Alan Śliwka – Członek 4. Damian Tokarski – Członek 5. Halina Miciak – Członek 6. Barbara Sładczyk – Członek 7. Marcin Kozieł – Członek
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8 w Orzeszu w dniu 25.05.2014 r. rozpoczyna pracę o godzinie 5.50
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9 Gimnazjum nr 3 Orzesze – Gardawice, ul. Uczniowska
1. Małgorzata Korus – Przewodniczący 2. Monika Dyla – Zastępca Przewodniczącego 3. Maria Czembor – Członek 4. Dariusz Warzybok – Członek 5. Katarzyna Bem – Członek 6. Klaudia Moczała – Członek 7. Maria Kiel-Blaski – Członek 8. Dawid Łuska – Członek
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9 w Orzeszu w dniu 25.05.2014 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10 Szkoła Podstawowa nr 8 Orzesze – Mościska, ul. Chrobrego
1. Ewa Miczek – Przewodniczący 2. Zbigniew Marszolik – Zastępca Przewodniczącego 3. Maria Szier – Członek 4. Ewelina Kukla – Członek 5. Katarzyna Kmiecik – Członek 6. Łukasz Witański – Członek 7. Anna Starzak – Członek 8. Kamil Kurzyca – Członek 9. Agnieszka Morawiec – Członek
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10 w Orzeszu w dniu 25.05.2014 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11 Szkoła Podstawowa nr 12 Orzesze – Woszczyce, ul. Norwida
1. Zbigniew Spendel – Przewodniczący 2. Jolanta Kluczniok – Zastępca Przewodniczącego 3. Ewa Kempka-Szlejter – Członek 4. Alina Skrzypczyk – Członek 5. Sonia Spyra-Szymura – Członek 6. Seweryn Pająk – Członek 7. Robert Kasperczyk – Członek 8. Adam Parchański – Członek 9. Izabela Nogawica – Członek
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11 w Orzeszu w dniu 25.05.2014 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 12 Gimnazjum nr 2 Orzesze – Zawada, ul. Szkolna 1. Michał Szafraniec – Przewodniczący 2. Karolina Botor – Zastępca Przewodniczącego 3. Iwona Kołodziejczyk-Lipska – Członek 4. Barbara Skrzypczyk– Członek 5. Katarzyna Maresz – Członek 6. Natalia Langer – Członek 7. Renata Bolarczyk – Członek 8. Stefania Bończyk – Członek 9. Paweł Mzyk – Członek
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 12 w Orzeszu w dniu 25.05.2014 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 13 Szkoła Podstawowa nr 6 Orzesze – Zawiść, ul. 1000 lecia
1. Iwona Wolny – Przewodniczący 2. Katarzyna Czembor – Zastępca Przewodniczącego 3. Róża Czembor – Członek 4. Beata Knopik – Członek 5. Szymon Syposz – Członek 6. Agata Siedlecka – Członek 7. Jerzy Spendel – Członek 8. Dariusz Wojnowski – Członek 9. Dorota Sobczyk – Członek
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 13 w Orzeszu w dniu 25.05.2014 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14 Szkoła Podstawowa nr 5 Orzesze – Zazdrość, ul. Żorska
1. Katarzyna Goszczyńska – Przewodniczący 2. Grzegorz Procner – Zastępca Przewodniczącego 3. Małgorzata Lewandowska – Członek 4. Marcin Szostek – Członek 5. Sabina Karpiuk – Członek 6. Dominika Rzepa – Członek 7. Mariusz Płaszczyk – Członek
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14 w Orzeszu w dniu 25.05.2014 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15 Szkoła Podstawowa nr 9 Orzesze – Zgoń, ul. Kobierska 1. Bernadeta Brzyszkowska – Przewodniczący 2. Wojciech Czaja – Zastępca Przewodniczącego 3. Lidia Kaplyta – Członek 4. Robert Blokesz – Członek 5. Ewelina Gawlik – Członek 6. Szymon Pisarek – Członek 7. Benedykt Parchański – Członek 8. Iwona Porwoł – Członek
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15 w Orzeszu w dniu 25.05.2014 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16 Szpital Chorób Płuc Orzesze, ul. Gliwicka
1. Joanna Jakubiec – Przewodniczący 2. Irena Waleczek – Zastępca Przewodniczącego 3. Adam Śliwka – Członek 4. Marian Starosta – Członek 5. Klaudia Porwolik – Członek
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16 w Orzeszu w dniu 25.05.2014 r. rozpoczyna pracę o godzinie 6.00 |