Pomoc publiczna

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek
organizacyjnych nieposiadających osobowości
prawnej, którym w 2014 roku udzielono pomocy
publicznej

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w 2014 roku udzielono pomocy publicznej

Na podstawie art.37 ust.2 pkt. g) ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych
(t.j. Dz.U. z 2013 poz.885 z zm.) podaje się do publicznej wiadomości:


1. Wykaz osób prawnych i fizycznych, oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w roku 2014 udzielono pomocy publicznej:

a) pomoc publiczna de minimis:

1. Ryszard Widenka -Przetwórstwo mięsno-wędliniarskie
2. Grażyna Penkała Salon fryzjerski
3. Bogdan Szwiec Blacharstwo i mechanika pojazdowa
4. Helena Buroszek Salon fryzjerski STEFAN S.C.
5. Danuta Hura Zakład fryzjerski
6. Iwona Botor Zakład fryzjerski
7. Bernardyna Zawartka Salon fryzjerski
8. Bożena Grzegorczyk Salon fryzjerski
9. Barbara Zaborowska Salon fryzjerski „Basia”
10. Beata Książkiewicz Salon fryzjerski”RESTIGE”
11. Michał Maicher Blacharstwo mechanika pojazdowa
12. Henryk Muszer

b) pomoc publiczna de minimis w rolnictwie i w rybołówstwie:

1. Wojciech i Barbara Tabacki

c) pomoc publiczna w rolnictwie, inna niż pomoc de minimis:


1. Bańczyk Stefan
2. Blacha Irena
3. Bojdoł Bogdan
4. Bortlik Henryk
5. Brząkalik Marian
6. Buchalik Marek
7. Budniok Antoni
8. Ciszewska Patrycja
9. Donder Małgorzata
10. Figołuszka Bernard
11. Gąsior Jerzy
12. Gorzawski Jan
13. Grzegorczyk Edward
14. Janosz Piotr
15. Jaworski Stefan
16. Karczmarczyk Stefania
17. Kempa Stanisław
18. Kocima Krzysztof
19. Kokoszka Marek
20. Kopel Florian
21. Kowalski Leszek
22. Kret Marek
23. Krysmalska Bernadeta
24. Kurcok Marian
25. Larisz Antoni
26. Larwa Janina
27. Mrowiec Dariusz
28. Musioł Stefan
29. Muszer Anna
30. Myszor Józef
31. Myszor Renata
32. Nalepa Andrzej
33. Oczadło Helena
34. Ogierman Jerzy
35. Orawska Helena
36. Pieter Wojciech
37. Pietrowski Eugeniusz
38. Płonka Andrzej
39. Płonka Krzysztof
40. Porwolik Adam
41. Porwolik Andrzej
42. Porwoł Antoni
43. Pudełko Gabriela
44. Sier Jan
45. Skrzypczyk Adam
46. Słupik Regina
47. Spendel Leon
48. Stanieczko Józef
49. Stawowski Andrzej
50. Strzoda Maria
51. Suchoń Grażyna
52. Szawara Józef
53. Szczepanek Józef
54. Szczepański Jarosław
55. Szier Jan
56. Szolc Krystyna
57. Szostok Piotr
58. Szostok Teodor
59. Szyszka Danuta
60. Ścierski Józef
61. Świerkot Michał
62. Wajda Tadeusz
63. Walasz Eugeniusz
64. Wieczorek Jerzy
65. Wita Roman
66. Witosz Piotr
67. Wolnik Henryk
68. Żogała Krzysztof
69. Buchalik Marek

 

Opublikowane przez: Sylwia Dobosiewicz | Autor: Iwona Burszka | Data wprowadzenia: 2015-05-29 11:01:01.
Data wprowadzenia: 2015-05-29 11:01:01
Autor: Iwona Burszka
Opublikowane przez: Sylwia Dobosiewicz
« powrót