orzesze.bip.gmina.pl
Biuletyn Informacji Publicznej
 Miasta Orzesze www.orzesze.pl
Pomoc publiczna strona główna 

Pomoc publiczna

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek
organizacyjnych nieposiadających osobowości
prawnej, którym w 2016 roku udzielono pomocy
publicznej

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w 2016 roku udzielono pomocy publicznej

Na podstawie art.37 ust.2 pkt. g) ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych
(t.j. Dz.U. z 2016 poz.1870 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości :
1.Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w roku 2016 udzielono pomocy publicznej:

a) pomoc publiczna de minimis:
1. Chierawalle – Cyroń Mariola Zakład fryzjerski
2. Buroszek Helena Salon fryzjerski „STEFAN” S.C.
3. Szmajduch Jan „PIEKARNIA – CAVE BAR”
4. Sojka Marian ZAKŁAD USŁUGOWY „MARIANI”
5. Bromboszcz Elżbieta Centrum fryzjersko – kosmetyczne „TEA S.C.”
6. Porwoł Mirela Studio fryzjerskie „INTENSO”
7. Gembala Eugeniusz Warsztat BLACHARSKO – LAKIERNICZY
8. Kokoszka Tomasz FOTO COLOR S.C.
9. Karwot Grzegorz PIEKARNICTWO
10. Świerczek Emanuel SALON FRYZJERSKI „IMAGE”
11. Filipiak Katarzyna SALON FRYZJERSKI
12. Miguła Anna RESTAURACJA „ AMARO”
13. Pokładnik Elżbieta ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE
14. Meller Sabina „FRYZJERSTWO DAMSKO – MĘSKIE”
15. Korbasiewicz Andrzej „FIRMA KORBASIEWICZ ANDRZEJ”
16. Barański Tomasz „PIEKARNIA – CIASTKARNIA”
17. Pal Anna „ ZAKŁAD FRYZJERSKI”

b) pomoc publiczna w rolnictwie, inna niż pomoc de minimis:
1. Baron Marian
2. Bańczyk Stefan
3. Bojdoł Bogdan
4. Bortlik Henryk
5. Brząkalik Marian
6. Buchalik Marek
7. Budniok Antoni
8. Ciszewska Patrycja
9. Donder Małgorzata
10. Figołuszka Bernard
11. Grzegorczyk Edward
12. Gąsior Tomasz
13. Janosz Piotr
14. Jaworski Stefan
15. Jeleń Tomasz
16. Kempa Stanisław
17. Kocima Krzysztof
18. Kokoszka Marek
19. Kopel Florian
20. Kowalski Leszek
21. Kołodziej Stefan
22. Kret Marek
23. Kret Stefan
24. Krymer Ewa
25. Krysmalska Bernadeta
26. Kurcok Marian
27. Larisz Antoni
28. Larwa Janina
29. Mrowiec Dariusz
30. Musioł Stefan
31. Muszer Anna
32. Myszor Józef
33. Myszor Renata
34. Nalepa Andrzej
35. Oczadło Helena
36. Ogierman Jerzy
37. Orawska Helena
38. Pieter Wojciech
39. Porwolik Adam
40. Porwolik Andrzej
41. Porwoł Antoni
42. Porwoł Maria
43. Pudełko Gabriela
44. Płonka Andrzej
45. Płonka Krzysztof
46. Płonka Maria
47. Roj Adrian
48. Sier Jan
49. Skrzypczyk Adam
50. Spendel Leon
51. Stawowski Andrzej
52. Strzoda Maria
53. Suchoń Grażyna
54. Szawara Józef
55. Szczepanek Józef
56. Szczepański Jarosław
57. Szier Jan
58. Szolc Krystyna
59. Szostok Piotr
60. Szostok Teodor
61. Szyszka Danuta
62. Słupik Regina
63. Taut Jerzy
64. Wajda Tadeusz
65. Walasz Eugeniusz
66. Wieczorek Jerzy
67. Witek Piotr
68. Witosz Piotr
69. Wolnik Henryk
70. Ścierska Alicja
71. Świerkot Michał
72. Żogała Krzysztof

 

Opublikowane przez: Sylwia Dobosiewicz | Autor: Iwona Burszka | Data wprowadzenia: 2017-05-24 14:01:00.
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek
organizacyjnych nieposiadających osobowości
prawnej, którym w 2015 roku udzielono pomocy
publicznej

Na podstawie art.37 ust.2 pkt. g) ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (t.j. Dz.U. z 2013 poz.885 z zm.) podaje się do publicznej wiadomości :

1. Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w roku 2015 udzielono pomocy publicznej:

a) pomoc publiczna de minimis:

1. Ewa Koziarz PIEKARNIA EWA
2. Zofia Affanasowicz F.H.U. „SARI”
3. Kazimierz Sornek MEBLE -TAPICERSTWO
4. Elżbieta Hanas ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE
5. Józef Sznapka AUTOSERWIS SZNAPKA
6. Eugeniusz Gembala Warsztat BLACHARSKO-LAKIERNICZY
7. Szymon Steuer COMPLEX-BUD
8. Katarzyna Studnicka-Boryś ATELIER FRYZJERSKIE K&K
9. Alina Więcek HANDEL HURTOWY I DETALICZNY
10.Anna Kopańska SALON FRYZJERSKI SELENE
11.Elżbieta Bromboszcz CENTRUM FRYZJERSKO-KOSMETYCZNE TEA S.C.
12.Tomasz Barański PIEKARNIA-CIASTKARNIA
13.Andrzej Jaworski CUKIERNIA
14.Piotr Sarna MECHANIKA POJAZDOWA
15.Krzysztof Pawłowski AUTO PAWŁOWSKI SERWIS
16.Magdalena Witoszek PIEKARNICTWO- CUKIERNICTWO
17.Ewa Stasiorowska SALON FRYZJERSKI PRESTIGE

b) pomoc publiczna de minimis w rolnictwie:

1. Małgorzata Buchlik

c) pomoc publiczna w rolnictwie, inna niż pomoc de minimis:
1. Baron Marian
2. Bańczyk Stefan
3. Bojdoł Bogdan
4. Bortlik Henryk
5. Brząkalik Marian
6. Buchalik Marek
7. Budniok Antoni
8. Ciszewska Patrycja
9. Donder Małgorzata
10. Figołuszka Bernard
11. Gąsior Tomasz
12. Gorzawski Jan
13. Grzegorczyk Edward
14. Janosz Piotr
15. Jaworski Stefan
16. Jeleń Tomasz
17. Kempa Stanisław
18. Kocima Krzysztof
19. Kokoszka Marek
20. Kopel Florian
21. Kowalski Leszek
22. Kret Marek
23. Kret Stefan
24. Krymer Ewa
25. Krysmalska Bernadeta
26. Kurcok Marian
27. Larisz Antoni
28. Larwa Janina
29. Mrowiec Dariusz
30. Musioł Stefan
31. Muszer Anna
32. Myszor Józef
33. Myszor Renata
34. Nalepa Andrzej
35. Oczadło Helena
36. Ogierman Jerzy
37. Orawska Helena
38. Pieter Wojciech
39. Pietrowski Eugeniusz
40. Porwolik Adam
41. Porwolik Andrzej
42. Porwoł Antoni
43. Porwoł Maria
44. Płonka Andrzej
45. Pudełko Gabriela
46. Płonka Krzysztof
47. Płonka Maria
48. Roj Adrian
49. Sier Jan
50. Spendel Leon
51. Stanieczko Józef
52. Stawowski Andrzej
53. Strzoda Leszek
54. Strzoda Maria
55. Suchoń Grażyna
56. Szawara Józef
57. Szczepanek Józef
58. Szczepański Jarosław
59. Szier Jan
60. Szolc Krystyna
61. Szostok Piotr
62. Szostok Teodor
63. Szyszka Danuta
64. Słupik Regina
65. Wajda Tadeusz
66. Walasz Eugeniusz
67. Wieczorek Jerzy
68. Wita Roman
69. Witosz Piotr
70. Wolnik Henryk
71. Świerkot Michał

 

Opublikowane przez: Mariusz Porwolik | Autor: Iwona Burszka | Data wprowadzenia: 2016-05-23 11:45:04.
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek
organizacyjnych nieposiadających osobowości
prawnej, którym w 2014 roku udzielono pomocy
publicznej

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w 2014 roku udzielono pomocy publicznej

Na podstawie art.37 ust.2 pkt. g) ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych
(t.j. Dz.U. z 2013 poz.885 z zm.) podaje się do publicznej wiadomości:


1. Wykaz osób prawnych i fizycznych, oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w roku 2014 udzielono pomocy publicznej:

a) pomoc publiczna de minimis:

1. Ryszard Widenka -Przetwórstwo mięsno-wędliniarskie
2. Grażyna Penkała Salon fryzjerski
3. Bogdan Szwiec Blacharstwo i mechanika pojazdowa
4. Helena Buroszek Salon fryzjerski STEFAN S.C.
5. Danuta Hura Zakład fryzjerski
6. Iwona Botor Zakład fryzjerski
7. Bernardyna Zawartka Salon fryzjerski
8. Bożena Grzegorczyk Salon fryzjerski
9. Barbara Zaborowska Salon fryzjerski „Basia”
10. Beata Książkiewicz Salon fryzjerski”RESTIGE”
11. Michał Maicher Blacharstwo mechanika pojazdowa
12. Henryk Muszer

b) pomoc publiczna de minimis w rolnictwie i w rybołówstwie:

1. Wojciech i Barbara Tabacki

c) pomoc publiczna w rolnictwie, inna niż pomoc de minimis:


1. Bańczyk Stefan
2. Blacha Irena
3. Bojdoł Bogdan
4. Bortlik Henryk
5. Brząkalik Marian
6. Buchalik Marek
7. Budniok Antoni
8. Ciszewska Patrycja
9. Donder Małgorzata
10. Figołuszka Bernard
11. Gąsior Jerzy
12. Gorzawski Jan
13. Grzegorczyk Edward
14. Janosz Piotr
15. Jaworski Stefan
16. Karczmarczyk Stefania
17. Kempa Stanisław
18. Kocima Krzysztof
19. Kokoszka Marek
20. Kopel Florian
21. Kowalski Leszek
22. Kret Marek
23. Krysmalska Bernadeta
24. Kurcok Marian
25. Larisz Antoni
26. Larwa Janina
27. Mrowiec Dariusz
28. Musioł Stefan
29. Muszer Anna
30. Myszor Józef
31. Myszor Renata
32. Nalepa Andrzej
33. Oczadło Helena
34. Ogierman Jerzy
35. Orawska Helena
36. Pieter Wojciech
37. Pietrowski Eugeniusz
38. Płonka Andrzej
39. Płonka Krzysztof
40. Porwolik Adam
41. Porwolik Andrzej
42. Porwoł Antoni
43. Pudełko Gabriela
44. Sier Jan
45. Skrzypczyk Adam
46. Słupik Regina
47. Spendel Leon
48. Stanieczko Józef
49. Stawowski Andrzej
50. Strzoda Maria
51. Suchoń Grażyna
52. Szawara Józef
53. Szczepanek Józef
54. Szczepański Jarosław
55. Szier Jan
56. Szolc Krystyna
57. Szostok Piotr
58. Szostok Teodor
59. Szyszka Danuta
60. Ścierski Józef
61. Świerkot Michał
62. Wajda Tadeusz
63. Walasz Eugeniusz
64. Wieczorek Jerzy
65. Wita Roman
66. Witosz Piotr
67. Wolnik Henryk
68. Żogała Krzysztof
69. Buchalik Marek

 

Opublikowane przez: Sylwia Dobosiewicz | Autor: Iwona Burszka | Data wprowadzenia: 2015-05-29 11:01:01.
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek
organizacyjnych nieposiadających osobowości
prawnej, którym w 2013 roku udzielono pomocy
publicznej

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w 2013 roku udzielono pomocy publicznej

Na podstawie art.37 ust.2 pkt. g) ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych
(t.j. Dz.U. z 2013 poz.885 z zm.) podaje się do publicznej wiadomości :
1.Wykaz osób prawnych i fizycznych, oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w roku 2013 udzielono pomocy publicznej:

a) pomoc publiczna de minimis:

1. Salon fryzjerski „STENIA” Grobosz Izabela
2. „AVANTI” P.H.U. Alicja Glos – Krawczyk
3. Zakład fryzjerski Danuta Hura
4. „Społem” Zabrze Sp. z o.o.
5. Piekarnia ciastkarnia Tomasz Barański
6. Zakład Stolarski Wojciech Chrobok
7. Restauracja „AMARO” Anna Miguła
8. Salon fryzjerski Bogumiła Wieloch-Grzondziel
9. Meble tapicerstwo Kazimierz Sornek
10. Warsztat stolarski Lucjan Gąsior
11. F.H.U. „AUTO SPYRA” Henryk Spyra
12. IKS – 2 MUCHA WITEK SPÓŁKA JAWNA Halina Witek
13. ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE Elżbieta Hanas
14. AUTO SERVICE Grzegorz Kiecka
15. Handel Hurtowy i Detaliczny Więcek Alina
16. Stanisław Dworczyk

b) pomoc publiczna de minimis w rolnictwie i w rybołówstwie:

1. Tabacki Wojciech i Barbara
2. Tabacki Wojciech

c) pomoc publiczna w rolnictwie, inna niż pomoc de minimis:

Bańczyk Stefan Kurcok Marian Skrzypczyk Adam
Bańczyk Paweł Kopel Florian Słupik Roman
Bojdoł Bogdan Larwa Janina Spendel Leon
Bortlik Henryk Lukasek Józef Stawowski Andrzej
Brząkalik Marian Larisz Antoni Strzoda Leszek
Buchalik Marek Muszer Anna Strzoda Maria
Budniok Antoni Mrowiec Dariusz Suchoń Grażyna
Ciszewska Patrycja Musioł Stefan Sprus Kazimierz
Donder Małgorzata Myszor Józef Szawara Józef
Figołuszka Bernard Myszor Renata Szczepanek Józef
Gorzawski Jan Nalepa Andrzej Szczepański Jarosław
Grzegorczyk Edward Oczadło Helena Szier Jan
Gąsior Jerzy Ogierman Jerzy Szolc Krystyna
Janosz Piotr Orawska Helena Szostok Piotr
Janosz Jan Pieter Wojciech Szostok Teodor
Jaworski Stefan Pietrowski Eugeniusz Szyszka Danuta
Karczmarczyk Stefania Płonka Andrzej Ścierski Józef
Kempa Stanisław Płonka Krzysztof Świerkot Michał
Kocima Krzysztof Porwolik Adam Wajda Tadeusz
Kokoszka Marek Porwolik Andrzej Walasz Eugeniusz
Kowalski Leszek Porwoł Antoni Wieczorek Jerzy
Kret Stefan Porwoł Maria Wita Roman
Kret Marek Sier Wincenty Witosz Piotr
Krysmalska Bernadeta Sier Jan

 

Opublikowane przez: Sylwia Dobosiewicz | Autor: Iwona Burszka | Data wprowadzenia: 2014-05-27 08:52:11.
Data wprowadzenia: 2014-05-27 08:52:11
Autor: Iwona Burszka
Opublikowane przez: Sylwia Dobosiewicz
  Biuletyn Informacji Publicznej - orzesze.bip.gmina.pl