Pomoc publiczna

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w 2018 roku udzielono pomocy publicznej

Na podstawie art.37 ust.2 pkt. g) ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (t.j. Dz.U. z 2019 poz.869 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości:

1.Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w roku 2018 udzielono pomocy publicznej:

a) pomoc publiczna de minimis:
1. Mariola Chierawalle-Cyroń -Zakład Fryzjerski
2. Katarzyna Spleśniały
3.Irena Ciućko -Piekarnia -Cukiernia
4.Bożena Grzegorczyk -Salon Fryzjerski
5.Piotr Jureczko-Silesia Automotive
6.Eugeniusz Gembala-Warsztat blacharsko-lakierniczy
7.Ewa Prusak
8.Ewa Koziarz-Piekarnia Ewa
9.Magdalena Ryczko
10.Tomasz Wałach
11.Krzysztof Kopiec-P.H.U. “WEGA”
12.Ewa Mucha AUTO SERVICE
13.Henryk Witek-Mechanika Pojazdowa
14.MUCHA Spółka Jawna
15.WINNERBAR A.RAJ Spółka Komandytowa
16.AUTO SERWIS Sznapka Spółka Jawna
17.Opolska Wojewódzka Komenda OHP w Opolu
18.AUTO-SERWIS Spółka Cywilna
19.Fabryka Materacy “JANPOL” Sp. z o.o.
20.Rafał Cyganik

b) pomoc publiczna w rolnictwie, inna niż pomoc de minimis:
1. Baron Marian
2. Bańczyk Paweł
3. Bojdoł Bogdan
4. Brząkalik Marian
5. Buchalik Marek
6. Budniok Antoni
7. Ciszewska Patrycja
8. Cimała Eryk
9. Donder Małgorzata
10. Gorzawski Jan
11. Gąsior Tomasz
12. Grzegorczyk Edward
13. Janosz Piotr
14. Jaworski Stefan
15. Jeleń Tomasz
16. Karczmarczyk Stefania
17. Kempa Adam
18. Kocima Krzysztof
19. Kołodziej Stefan
20. Kokoszka Marek
21. Kopel Florian
22. Kowalski Leszek
23. Kret Anna
24. Kret Marek
25. Kret Stefan
26. Krymer Ewa
27. Kurcok Marian
28. Larisz Antoni
29. Larwa Janina
30. Mrowiec Dariusz
31. Musioł Stefan
32. Muszer Anna
33. Myszor Józef
34. Myszor Renata
35. Oczadło Helena
36. Ogierman Jerzy
37. Pieter Wojciech
38. Porwolik Adam
39. Porwolik Andrzej
40. Porwolik Renata
41. Porwoł Antoni
42. Porwoł Maria
43. Płonka Andrzej
44. Płonka Krzysztof
45. Pudełko Gabriela
46. Płonka Krzysztof
47. Płonka Henryk
48. Rajnhold Jan
49. Sier Jan
50. Skrodzki Łukasz
51. Skrzypczyk Adam
52. Spendel Leon
53. Strzoda Maria
54. Szawara Józef
55. Szawara Bogusław
56. Szczepanek Józef
57. Szier Jan
58. Szolc Krystyna
59. Szostok Piotr
60. Szostok Teodor
61. Szyszka Bogdan
62. Słupik Regina
63. Taut Jerzy
64. Taut Krzysztof
65. Wajda Tadeusz
66. Walasz Eugeniusz
67. Wieczorek Jerzy
68. Witek Piotr
69. Witosz Piotr
70. Wolnik Henryk
71. Świerkot Michał

 

Opublikowane przez: Mariusz Porwolik | Autor: Iwona Burszka | Data wprowadzenia: 2019-05-28 19:07:09 | Data modyfikacji: 2019-05-28 19:09:57.
Data wprowadzenia: 2019-05-28 19:07:09
Data modyfikacji: 2019-05-28 19:09:57
Autor: Iwona Burszka
Opublikowane przez: Mariusz Porwolik
« powrót