Pomoc publiczna

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek
organizacyjnych nieposiadających osobowości
prawnej, którym w 2016 roku udzielono pomocy
publicznej

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w 2016 roku udzielono pomocy publicznej

Na podstawie art.37 ust.2 pkt. g) ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych
(t.j. Dz.U. z 2016 poz.1870 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości :
1.Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w roku 2016 udzielono pomocy publicznej:

a) pomoc publiczna de minimis:
1. Chierawalle – Cyroń Mariola Zakład fryzjerski
2. Buroszek Helena Salon fryzjerski „STEFAN” S.C.
3. Szmajduch Jan „PIEKARNIA – CAVE BAR”
4. Sojka Marian ZAKŁAD USŁUGOWY „MARIANI”
5. Bromboszcz Elżbieta Centrum fryzjersko – kosmetyczne „TEA S.C.”
6. Porwoł Mirela Studio fryzjerskie „INTENSO”
7. Gembala Eugeniusz Warsztat BLACHARSKO – LAKIERNICZY
8. Kokoszka Tomasz FOTO COLOR S.C.
9. Karwot Grzegorz PIEKARNICTWO
10. Świerczek Emanuel SALON FRYZJERSKI „IMAGE”
11. Filipiak Katarzyna SALON FRYZJERSKI
12. Miguła Anna RESTAURACJA „ AMARO”
13. Pokładnik Elżbieta ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE
14. Meller Sabina „FRYZJERSTWO DAMSKO – MĘSKIE”
15. Korbasiewicz Andrzej „FIRMA KORBASIEWICZ ANDRZEJ”
16. Barański Tomasz „PIEKARNIA – CIASTKARNIA”
17. Pal Anna „ ZAKŁAD FRYZJERSKI”

b) pomoc publiczna w rolnictwie, inna niż pomoc de minimis:
1. Baron Marian
2. Bańczyk Stefan
3. Bojdoł Bogdan
4. Bortlik Henryk
5. Brząkalik Marian
6. Buchalik Marek
7. Budniok Antoni
8. Ciszewska Patrycja
9. Donder Małgorzata
10. Figołuszka Bernard
11. Grzegorczyk Edward
12. Gąsior Tomasz
13. Janosz Piotr
14. Jaworski Stefan
15. Jeleń Tomasz
16. Kempa Stanisław
17. Kocima Krzysztof
18. Kokoszka Marek
19. Kopel Florian
20. Kowalski Leszek
21. Kołodziej Stefan
22. Kret Marek
23. Kret Stefan
24. Krymer Ewa
25. Krysmalska Bernadeta
26. Kurcok Marian
27. Larisz Antoni
28. Larwa Janina
29. Mrowiec Dariusz
30. Musioł Stefan
31. Muszer Anna
32. Myszor Józef
33. Myszor Renata
34. Nalepa Andrzej
35. Oczadło Helena
36. Ogierman Jerzy
37. Orawska Helena
38. Pieter Wojciech
39. Porwolik Adam
40. Porwolik Andrzej
41. Porwoł Antoni
42. Porwoł Maria
43. Pudełko Gabriela
44. Płonka Andrzej
45. Płonka Krzysztof
46. Płonka Maria
47. Roj Adrian
48. Sier Jan
49. Skrzypczyk Adam
50. Spendel Leon
51. Stawowski Andrzej
52. Strzoda Maria
53. Suchoń Grażyna
54. Szawara Józef
55. Szczepanek Józef
56. Szczepański Jarosław
57. Szier Jan
58. Szolc Krystyna
59. Szostok Piotr
60. Szostok Teodor
61. Szyszka Danuta
62. Słupik Regina
63. Taut Jerzy
64. Wajda Tadeusz
65. Walasz Eugeniusz
66. Wieczorek Jerzy
67. Witek Piotr
68. Witosz Piotr
69. Wolnik Henryk
70. Ścierska Alicja
71. Świerkot Michał
72. Żogała Krzysztof

 

Opublikowane przez: Sylwia Dobosiewicz | Autor: Iwona Burszka | Data wprowadzenia: 2017-05-24 14:01:00.
Data wprowadzenia: 2017-05-24 14:01:00
Autor: Iwona Burszka
Opublikowane przez: Sylwia Dobosiewicz
« powrót