Pomoc publiczna

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek
organizacyjnych nieposiadających osobowości
prawnej, którym w 2015 roku udzielono pomocy
publicznej

Na podstawie art.37 ust.2 pkt. g) ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (t.j. Dz.U. z 2013 poz.885 z zm.) podaje się do publicznej wiadomości :

1. Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w roku 2015 udzielono pomocy publicznej:

a) pomoc publiczna de minimis:

1. Ewa Koziarz PIEKARNIA EWA
2. Zofia Affanasowicz F.H.U. „SARI”
3. Kazimierz Sornek MEBLE -TAPICERSTWO
4. Elżbieta Hanas ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE
5. Józef Sznapka AUTOSERWIS SZNAPKA
6. Eugeniusz Gembala Warsztat BLACHARSKO-LAKIERNICZY
7. Szymon Steuer COMPLEX-BUD
8. Katarzyna Studnicka-Boryś ATELIER FRYZJERSKIE K&K
9. Alina Więcek HANDEL HURTOWY I DETALICZNY
10.Anna Kopańska SALON FRYZJERSKI SELENE
11.Elżbieta Bromboszcz CENTRUM FRYZJERSKO-KOSMETYCZNE TEA S.C.
12.Tomasz Barański PIEKARNIA-CIASTKARNIA
13.Andrzej Jaworski CUKIERNIA
14.Piotr Sarna MECHANIKA POJAZDOWA
15.Krzysztof Pawłowski AUTO PAWŁOWSKI SERWIS
16.Magdalena Witoszek PIEKARNICTWO- CUKIERNICTWO
17.Ewa Stasiorowska SALON FRYZJERSKI PRESTIGE

b) pomoc publiczna de minimis w rolnictwie:

1. Małgorzata Buchlik

c) pomoc publiczna w rolnictwie, inna niż pomoc de minimis:
1. Baron Marian
2. Bańczyk Stefan
3. Bojdoł Bogdan
4. Bortlik Henryk
5. Brząkalik Marian
6. Buchalik Marek
7. Budniok Antoni
8. Ciszewska Patrycja
9. Donder Małgorzata
10. Figołuszka Bernard
11. Gąsior Tomasz
12. Gorzawski Jan
13. Grzegorczyk Edward
14. Janosz Piotr
15. Jaworski Stefan
16. Jeleń Tomasz
17. Kempa Stanisław
18. Kocima Krzysztof
19. Kokoszka Marek
20. Kopel Florian
21. Kowalski Leszek
22. Kret Marek
23. Kret Stefan
24. Krymer Ewa
25. Krysmalska Bernadeta
26. Kurcok Marian
27. Larisz Antoni
28. Larwa Janina
29. Mrowiec Dariusz
30. Musioł Stefan
31. Muszer Anna
32. Myszor Józef
33. Myszor Renata
34. Nalepa Andrzej
35. Oczadło Helena
36. Ogierman Jerzy
37. Orawska Helena
38. Pieter Wojciech
39. Pietrowski Eugeniusz
40. Porwolik Adam
41. Porwolik Andrzej
42. Porwoł Antoni
43. Porwoł Maria
44. Płonka Andrzej
45. Pudełko Gabriela
46. Płonka Krzysztof
47. Płonka Maria
48. Roj Adrian
49. Sier Jan
50. Spendel Leon
51. Stanieczko Józef
52. Stawowski Andrzej
53. Strzoda Leszek
54. Strzoda Maria
55. Suchoń Grażyna
56. Szawara Józef
57. Szczepanek Józef
58. Szczepański Jarosław
59. Szier Jan
60. Szolc Krystyna
61. Szostok Piotr
62. Szostok Teodor
63. Szyszka Danuta
64. Słupik Regina
65. Wajda Tadeusz
66. Walasz Eugeniusz
67. Wieczorek Jerzy
68. Wita Roman
69. Witosz Piotr
70. Wolnik Henryk
71. Świerkot Michał

 

Opublikowane przez: Mariusz Porwolik | Autor: Iwona Burszka | Data wprowadzenia: 2016-05-23 11:45:04.
Data wprowadzenia: 2016-05-23 11:45:04
Autor: Iwona Burszka
Opublikowane przez: Mariusz Porwolik
« powrót